Названа ціна на перший український електромобіль

0

Названа ціна на перший український електромобіль, розробники вважають, що потенційні покупці автомобіля зацікавляться ним, якщо кінцева ціна буде нижче 100 тис. Євро., Його презентація відбулася в Києві, автомобіль можна використовувати в якості таксі і машини для екскурсій по місту, пише glavnoe.ua.

Розробники електрокара Synchronous з компанії Electric Marathon International кажуть, що більшість деталей авто виготовлені в Україні.

Розробники відзначають, що їх новинка є прототипом, робота над яким ще триває, тому не прогнозують ні дати його виходу в серійне виробництво, ні кінцевої ціни.

Електродвигун і всі комплектуючі до нього виготовлені в Україні. Українське походження мають і більшість контролерів – електронних блоків управління. Силовий контролер зроблений в США.

Літій-іонна батарея, яка дозволяє прототипу проїжджати 30 км на одному заряді, виготовлена ​​в Китаї. Згодом цей показник планують збільшити до 130-160 км. Зарядний пристрій для Synchronous виготовили в Україні. Планується, що на даху автомобіля буде сонячна батарея, енергія від якої буде йти на охолодження салону.

За словами розробників, автомобіль розрахований як таксі або туристичний «шаттл» для гостей та жителів Монако – князівства, яке є співорганізатором щорічного електромобільного марафону.

Оскільки електромобіль створений як прототип таксі, а не масового транспорту, розробники шукають можливість виготовити хоча б кілька десятків таких автомобілів. Раніше прототип Synchronous презентували в Монако.


Не пропустіть