Названа ціна на перший український електромобіль

Названа ціна на перший український електромобіль, розробники вважають, що потенційні покупці автомобіля зацікавляться ним, якщо кінцева ціна буде нижче 100 тис. Євро., Його презентація відбулася в Києві, автомобіль можна використовувати в якості таксі і машини для екскурсій по місту, пише glavnoe.ua.

Розробники електрокара Synchronous з компанії Electric Marathon International кажуть, що більшість деталей авто виготовлені в Україні.

Розробники відзначають, що їх новинка є прототипом, робота над яким ще триває, тому не прогнозують ні дати його виходу в серійне виробництво, ні кінцевої ціни.

Електродвигун і всі комплектуючі до нього виготовлені в Україні. Українське походження мають і більшість контролерів – електронних блоків управління. Силовий контролер зроблений в США.

Літій-іонна батарея, яка дозволяє прототипу проїжджати 30 км на одному заряді, виготовлена ​​в Китаї. Згодом цей показник планують збільшити до 130-160 км. Зарядний пристрій для Synchronous виготовили в Україні. Планується, що на даху автомобіля буде сонячна батарея, енергія від якої буде йти на охолодження салону.

За словами розробників, автомобіль розрахований як таксі або туристичний «шаттл» для гостей та жителів Монако – князівства, яке є співорганізатором щорічного електромобільного марафону.

Оскільки електромобіль створений як прототип таксі, а не масового транспорту, розробники шукають можливість виготовити хоча б кілька десятків таких автомобілів. Раніше прототип Synchronous презентували в Монако.

Більше новин


Прокоментуй новину