Названо ціну найдешевшого китайського автомобіля

0

На авторинку Китаю з’явився супербюджетний автомобіль Jiangnan TT, вартість якого становить 2 415 доларів США, пише avtoreliz.com.

За інформацією агентства, Jiangnan TT, виготовлений Консорціумом «дочкою» Zotye Automobile, компанією Jiangnan Auto, вже доступний в дилерських центрах марки в Китаї. Автомобіль в базовій комплектації коштує 20,8 тис. Юанів, проте в рамках спецпропозиції дилери пропонують Jiangnan TT зі знижкою в 5 тис. Юанів, по 15,8 тис. Юанів (2,4 тис. доларів).

Під капотом у китайського супербюджетника встановлений 0,8-літровий бензиновий трьохциліндровий мотор потужністю 36 к.с., який працює в парі з чотириступінчастою «механікою». Jiangnan TT володіє тільки переднім приводом і здатний розганятися до 120 км/год.

Відзначається, що користуються найбільшим попитом на Jiangnan TT спостерігається в невеликих містах і сільській місцевості, де статус не має такого значення, як в більших містах і мегаполісах. Однак автопреса і аналітики ринку вказують на можливі проблеми з реалізацією бюджетника, оскільки в іншому випадку Jiangnan не запропонувала б знижки.


Не пропустіть