Улюблений колір автомобіля для українців

0

З початку року українці придбали 17 983 нових легкових автомобіля.

В асоціації Укравтопром визначили, автомобілям яких кольорів віддають перевагу покупці в цьому році, пише Автоцентр.

Отже, найпопулярнішим кольором на українському ринку нових легкових авто за період з січня по квітень був білий. Автомобілі білого кольору вибрали 30% покупців. А найпопулярнішим автомобілем білого кольору став Renault Logan. Чверть продажів за звітний період припала на автомобілі, забарвлені в сірий колір, і цей колір став другим за популярністю в Україні. Очолив список представників сірої масті автомобіль Renault Duster.

Перевагу чорному кольору віддали 17% покупців, які забезпечили улюбленому автомобільному окрасу батька автопромисловості Генрі Форда потрапляння у трійку лідерів. Найчастіше чорний колір вибирали покупці BMW X5.

У розрізі найпопулярніших у цьому році брендів колірні переваги покупців продемонстрували стійку солідарність. У лідера ринку японської марки Toyota найбільш продаваним кольором був білий, у нього була пофарбована третина реалізованих з початку року автомобілів.

У другого за популярністю в Україні бренду – Renault білий колір також був найбільш ходовим (36% проданих авто). Люди, які віддають перевагу народному автомобілю Німеччини – VW підтримали загальний тренд, зупинивши свій вибір на білих автомобілях (34% проданих авто).

Ті самі 34% голосів набрав білий колір у покупців Nissan. Автомобілі Skoda білого кольору (27%) замикають ТОП-5 продажів нових легкових авто періоду січень-квітень.


Не пропустіть