Нові білети зі здачі ПДР: що зміниться на іспитах

0

Здавати на права за новими білетами будуть вже в кінці липня цього року. Про це повідомив керівник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на Національному форумі автошкіл, який відбувся в Києві 21 травня, пише Автоцентр.

За його словами, нові білети будуть підготовлені з урахуванням категорії прав, яку збирається отримати абітурієнт автошколи. Якщо сказати простіше, то майбутньому водієві легковика вже не доведеться відповідати на питання, що більше стосуються водіїв-професіоналів.

– Чинний на сьогоднішній підхід до формування питань необґрунтовано ускладнює життя багатьом водіям-любителям, спочатку орієнтуючи їх на корупційне вирішення питання щодо отримання прав. Навіщо, наприклад, водієві приватного легковика знати залишкову висоту протектора вантажного автомобіля?, – заявив Владислав Криклій.

Введення нових білетів ПДР необхідно ще й для того, щоб ліквідувати низку питань, в яких закладена помилка. За твердженням керівника головного сервісного центру, на сьогоднішній день є білети, в яких навмисно або помилково закладена помилка – тобто правильно на них відповісти не можна апріорі.


Не пропустіть