У Криму ремонтують дороги за російською методикою (ФОТО)

У Криму можна на власні очі побачити, як одна проблема Росії ремонтує іншу.

Кримські дороги погіршуються з кожним днем, поступово наближаючись до загальноросійського рівня якості дорожнього покриття. Про це можна судити по фото, які зроблені в Криму.

Як видно, ремонтні служби не спромоглися до кінця «залатати» яму на одній з вулиць Євпаторії. Матеріалів вистачило лише для того, щоб злегка присипати проблемне місце щебенем і прикрити асфальтом. Про те, що роботи закінчені, можна судити по відсутності дорожніх знаків і відбитками шин автомобілів, які вже випробували «поліпшення».

Місцевим жителям залишається тільки шукати відповіді на запитання, куди поділися всі інші виділені на ремонт матеріали або їх грошовий еквівалент …

http://qha.com.ua/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Вова

  Настає реальна можливість всім бажаючим кримчанам здохнути в паРаші.

 • Жека

  чья бы корова мычала, что бы о чем то говорить надо поехать и увидеть так ли это, а не молоть языком как помелом. сейчас как раз в крыму очень много уже сделано и продолжает делаться, так что скачите дальше

 • Дмитрий

  Я не знаю как в Крыму, я знаю, что в целом по основным трассам России очень хорошие дороги – сам по ним ездил. Водителю сразу заметный приезд в Украину – словно попал на стиральную доску, только под Киевом что-то похожее на российское качество.

 • ПУТИН ХУЙЛО

  Канечно-канечно, кто бы спорил, все хорошо видят как в крыму “хорошо”, просто замечательно – отдыхающих полным-полно, дороги в отличном состоянии, крымских татар никто не трогает и вообще, крым ваш что хотите, то и делаете, СУКИ!

 • НамКрыш

  “российское качество” – самый короткий анекдот

 • Медвед

  просто денег нет