Важливий для водіїв законопроект №4373 внесений у Верховну Раду

Нардеп Андрій Тетерук підготував законопроект №4373 про посилення відповідальності водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, який вніс на розгляд до ВР.

“Необхідно посилити відповідальність водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння,” – висловив думку народний депутат Андрій Тетерук, який розробив законопроект №4373.

Він зазначив, що “основні ДТП здійснюються з вини водіїв, які дозволяють собі сідати п’яним за кермо, і це призводить до непоправних трагедій”, тому необхідно посилювати відповідальність.

Тетерук пропонує за перше порушення – управління автомобілем у п’яному вигляді – відібрати право на рік і призначити штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз це 10,2 тис. грн.).

При повторному порушенні протягом трьох років, позбавлення прав має продовжитися на строк до 3 років, а штраф скласти суму в два рази більшу.

Якщо водія спіймають за кермом п’яним в третій раз, то його позбавлять права керувати авто вже 10 років і стягнуть штраф у розмірі 40,8 тис. гривень.

“Згідно Конституції ми не можемо позбавити таких водіїв прав повністю, але можемо суттєво обмежити їх і убезпечити громадян України від такої особи за кермом”, – підкреслив народний депутат.

http://infokava.com/

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Укроп

    стягнуть штраф у розмірі 40,8 тис. гривень – Накавзывать конечно надо но вот относительно размера штрафа – учитывая материальное состояние большинства украинцев (или у наших “законотворцев” до этого фантазия не доходит?) имеется очевидно в виду конфискация то ли машины, то ли жилья. А может зарплат и пенсий? Или все это пиар чистой воды, претворить который в реальность реально так же, как и многие другие фантазии наших депутатов.