Скільки зараз коштує переоформити автомобіль? Розцінки сервісних центрів

0

Як уже повідомлялося, нещодавно ми вирушили в один з сервісних центрів Києва і пройшли всю процедуру перереєстрації транспорту з секундоміром. Процедура переоформлення, дійсно, стала простішою і вже немає потреби вдаватися до «рішал». Все можна легко зробити самостійно і за цілком адекватні гроші, пише autoconsulting.com.ua.

У сервісних центрах України діють єдині тарифи на надання платних послуг, тому легко можна спрогнозувати свої майбутні витрати. Відповідно до постанови Кабміну від 04.06.2007 №795 ​​«Про затвердження Переліку платних послуг, які надаються підрозділами міністерства внутрішніх справ та державної міграційної служби, і вартість послуг в їхніх сервісних центрах наступна:

Реєстрація транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД – 152,63 грн;
для транспортних засобів іноземного виробництва – 109,15 грн .;
для мототранспорту та причепів вітчизняного виробництва та країн СНД – 148,63 грн;
для мототранспорту та причепів іноземного виробництва – 186,15 грн;
для мопедів – 54,83 грн.

Крім самої реєстрації ще необхідно сплатити бланк свідоцтва про реєстрацію та номерні знаки. На них також діють фіксовані розцінки:

Вартість бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 201 грн.

Вартість номерних знаків для транспорту всіх категорій (2 номерних знаки) – 103 грн. 50 коп.;
Для мототранспорту – 39 грн. 00 коп.;

Для причепів – 52 грн. 50 коп.;

для мопедів – 15 грн. 90 коп.

Як бачимо, переоформити автомобіль в сервісних центрах – це цілком доступна послуга, співмірна зі вартістю довіреності. Але в цьому випадку покупець має гарантію своєї власності, закріпленої в державному реєстрі МВС і може розпоряджатися надалі своєю покупкою.


Не пропустіть