Порошенко наклав вето на здешевлення вживаних іномарок?

Офіційної інформації про це ще немає

Президент України Петро Порошенко наклав вето на закон про зниження акцизного збору на вживані іномарки. Про це в кулуарах парламенту повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Маленький нюанс. Закон про зниження акцизів на вживані авто – єдиний, який віддає гроші людям реально в кишені. Решта – віртуальні гроші. На нього чомусь накладено вето. Це платня за сьогоднішнє голосування», – сказав Березюк, якого цитує Gazeta.ua.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада змінила Конституцію в частині правосуддя. Фракція «Самопоміч» та Надія Савченко не підтримали ці зміни.

31 травня парламент проголосував за законопроект, який передбачає зниження ставки акцизного збору на вживані автомобілі. Його передали на підпис президенту. Документ вступає в силу з першого числа наступного місяця з дня його опублікування.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • ЮРА

  Порошенко на б/у машинах не ездить ему и на мерсе неплохо а на остальных ему …..

 • Іван

  Ну ось! А як репетували верещали! Люди вже зможуть купувати! О! Такенної дулі вам! Нажаль Україна та її уряди на чолі з усіма презедентами просто здохнуть від того що люди почнуть жити краще!!!!!! Чи заможніше! Та НІКОЛИ!!!! Чуєте НІКОЛИ не зроблять для людей краще! Тому треба тікати із цієї клептократично-олігархічної, корумпованої до мізку кісток України. Нічого доброго та життя для людей тут не буде!

 • Роман

  Від щирого серця бажаю порошенку здохнути.

 • Роман

  І здохкути всім хто голосував за цього жида.

 • глас народу

  а чому ми маємо тікати?чи не краще щоб зажирівші коти тікали?та пиз ..ти всю цю долбану еліту на здохле.

 • Олег

  Порошенко МУДАК.