В Україні продажі нових легкових авто різко зросли

0

У травні 2016 року в Україні було реалізовано 4,4 тисячі нових легкових автомобілів, що на 54% більше, ніж в травні минулого року.

Ринок нових автомобілів, за даними AUTO-Consulting, продовжує демонструвати позитивну динаміку з двозначними показниками, а спад в порівнянні з квітнем був цілком очікуваним, інформує еizvestia.com.

По-перше, в травні традиційно затяжні свята знижують активність покупців в першій половині місяця.

По-друге, з 1 травня ряд операторів зіткнувся зі складнощами в реєстрації проданих авто через колапс з системою сертифікації. Цей фактор позначився і на підсумкових показниках.

По-третє, частина покупців все-таки вирішила дочекатися чим закінчиться історія з лібералізацією імпорту б-у авто.

Однак більш ніж 2-кратне зростання авторинку – це хороший позитивний меседж. Український авторинок продовжує відновлюватися і за 5 місяців дилерами вже реалізовано 22,2 тисячі авто (+55,9% до минулого року).

Лідером українського авторинку як і раніше є Toyota. Не змінилися і володарі другого і третього місць – VW і Renault відповідно. А ось на 4 місце вийшла KIA. У травні змогли поліпшити свої позиції Ford, ZAZ, Nissan, Suzuki, Lexus, Land Rover, Volvo.

Показово, що Lexus зміг повернути собі статус №3 на українському ринку Premium, відтіснивши з цієї позиції Audi.

Лідирує ж серед покупців розкішних авто як і раніше BMW, яка вже не перший місяць входить в Топ-10 найпопулярніших марок.


Не пропустіть