Українцям не бачити дешевих іномарок за 2 тисячі доларів – експерти

Фахівці стверджують, що зниження акцизу означає “халяву”

Нещодавно Верховна Рада прийняла закон, що знижує акцизний збір на б/у автомобілі. Однак автоексперт Рауль Чілачава впевнений, що всесвітня “шара” все-таки не відбулася, передають “Факти”.

Пояснює це він це тим, що українці чекали б/у автомобілі вартістю до 2 тисяч євро. Однак, оскільки іномарки, ввезені в Україну, повинні бути випущені не пізніше за 2010 рік з еко-стандартом Євро-5, то занадто низьку ціну чекати не доводиться. Тобто мова сьогодні йде про автомобілі досить вагомої цінової категорії – 10-12 тисяч євро.

“Коли ми говоримо про європейський автомобілі 2010 року випуску, авто-мотлохом його називати не доводиться. Тому що деяким авто, які зараз їздять по дорогах України, далеко за 20 років”, – сказав експерт.

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко також упевнений, що значного зниження цін не буде. Говорячи про різницю між ціною на авто з ЄС і у нас, експерт радить приплюсувати до ціни авто з ЄС 10% мита, 20% ПДВ і 5% пенсійного збору.

Відзначимо, що закон про зниження акцизів на б/у авто може вступити в силу вже з наступного місяця, якщо його підпише президент.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Анатолій

  Ну так і добре що їх не бачити. Чи багато що зміниться на дорозі коли попруть сюди 20-річні опелі з фордами??? Тоді вже точно Україна перетвориться на автосвалку европи. Цілком правильна поправка про євро5, хоч якийсь мінімальний комплект безпеки та комфорту.

  • Володимир

   Де беруться такі дебільні коментатори? Ти напевне крутий мажор. Або власник нового недоВАЗа, що і є мотлохом (навіть 2016 року). А для декого навіь 2101 1972 року за щастя.

   • Анатолій

    Дебіл це ти!!! Я подивлюсь на того щасливого власника жигуля 1972 року в якого на ходу відпаде колесо і він зіб”є такого дурака як ти.

    • Володимир

     Ти думаєш що він садомазохіст, що купив ВАЗ 1972р за 800 баксів а не Пассат В3 1993р за тих же 800, як в Німеччині? В який клас ходиш, вилупок? Ти хоть щось в житті бачив?

 • Иван

  20% пдв можно и не платить если купить в европейских налогоплательщиков

 • Иван

  самое главное что бы Петя подписал, а люди сами разберутся что где и как покупать!