Дизельні двигуни скоро будуть під забороною

До 2025 року такі силові агрегати будуть заборонені в Голландії

У Нідерландах до 2025 року збираються заборонити автомобілі, що працюють на бензині. Влада країни сподівається, що до зазначеного терміну все будуть користуватися електрокарами, передає “автоблог“.

Нижня палата голландського парламенту дала свою згоду на законопроект, залишилося дочекатися схвалення сенату. Не згодні з такою ініціативою тільки представники Народної партії за свободу і демократію. Вони вважають, що 9 років -маленький термін для здійснення такого плану. Але автори законопроекту запевняють, що в країні все готово до цього і часу більш ніж достатньо.

У Голландії машини, що функціонують на гібридних силових установках, стають все більш популярними. Але не тільки голландці збираються пересісти на електрокари. Німеччина раніше повідомила про плани до 2050 року відмовитися від дизельних і бензинових моторів. При цьому експерти вважають, що експлуатація електромобілів буде обходитися дорожче машин, що працюють на звичайному пальному паливі.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Водій

    В Motor Media Rewew мали би знати, що дизельні двигуни не працюють на бенині!

  • Андрій

    План амбіційний, але мало вірогідний. Зараз загальна частка електромобілів у Голандії 9,6% (43000 із 450 000 зареєстрованих авто). Навіть із підтримкою законодавчих органів повністю заборонити продажі авто з двигунами внутрішнього згорання буде дуже важко, враховуючи відсутність різноманіття пропозиції по потребах економіки (середні та великі вантажоперевезення) та інтегрованості економік ЄС

Коментувати