Chery привезла в Україну компактний кросовер

0

В Україні з’явився новий кросовер від Сhery. Модель Сhery Tiggo 3 була представлена ​​в Україні в рамках «Столичного автошоу 2016» минулого тижня, пише autonews.com.ua.

Новий кросовер Сhery вже зайняла своє місце на світовому ринку і представлений в 80 країнах світу. Продажі Сhery Tiggo 3 вже склали понад 600 тис. примірників.

Роботами по створенню молодшого брата відомої українцям моделі Tiggo 5 керував Джеймс Хоуп, який відомий своїми досягненнями на аналогічному посту в концерні General Motors. Нова радіаторна решітка надає кузову динамічні риси, а солідності йому додають нові фари головного світла. Крім того, кросовер оснащується світлодіодними протитуманними фарами.

Для компактного кросовера виробник пропонує 1,6-літровий двигун Acteco, що розвиває потужність 126 к.с. і крутний момент 160 Нм. Силовий агрегат відповідає екологічним нормам Євро 5, а його апетит становить 6,7 л на 100 км пробігу. У парі з цим двигуном пропонується 5-ступінчаста коробка передач німецької розробки з трьохконусними синхронізаторами перших двох передач, що полегшують процес включення.

Підвіска автомобіля виконана за традиційною для цього класу схемою. Спереду застосовані стійки McPherson з посиленим стабілізатором поперечної стійкості в рамках адаптації автомобіля до наших доріг. Ззаду використовується незалежна двохважіль підвіска Double-link з гвинтовими пружинами і телескопічними амортизаторами.

Салон кросовера максимально орієнтований на зручність пасажирів, для яких передбачені всілякі ніші, відділення для гаджетів і окулярів, електросклопідйомники всіх дверей. Об’єм багажного відділення досяг 550 літрів.

Безпека автомобіля підтверджена краш-тестами за методикою C NCAP, за результатами яких позашляховик отримав п’ять зірок.

Українським покупцям автомобіль запропонують у версії Comfort за ціною від 334 600.


Не пропустіть