40 800 гривень — розмір нового штрафу українським водіям

1

Український парламент має намір посилити адміністративну відповідальність за водіння в нетверезому вигляді, в стані наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, пише autoprivat.com.ua.

«За» відповідний законопроект №4373 в першому читанні проголосували 254 депутати на засіданні у вівторок.

Проектом закону істотно збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за умови притягнення водія до адміністративної відповідальності за керування ними у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Цитата:
«Планується посилити відповідальність таким чином, що перший раз водій буде платити штраф 10 тисяч 200 гривень, що складає 600 неоподаткованих мінімумів і буде позбавлений права керування на 1 рік», – розповів, представляючи документ, один із його авторів депутат «Народного фронту» Андрій Тетерук.

За його словами, повторне протягом 2 років водіння в нетверезому вигляді каратиметься штрафом у 20 тисяч 400 гривень та позбавленням права керування на 3 роки.

Цитата:
«Якщо протягом 5 років водій знову потрапляє за кермо п’яним, він буде позбавлений права керування транспортним засобом на 10 років і заплатить 40 тисяч 800 гривень», – зазначив Тетерук.

До другого читання депутати мають намір удосконалити цей законопроект


Не пропустіть