ТОП-6 вживаних китайських автомобілів до 5 тисяч доларів в Україні (Фото)

1

Журналісти видання “Факти” вирішили проаналізувати ринок вживаних автомобілів і підібрати найбільш бюджетні, але пристойні варіанти старих авто в Україні.

Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні заборонено ввозити автомобілі, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років), а отже в українців значно звузився вибір, де придбати вживаних авто.

Скориставшись сайтом онлайн продажів автомобілів, журналісти підібрали шість китайських авто, ціни на які не “кусаються”, а самі авто ще придатні для комфортного користування.

Експерти склали певний перелік критеріїв, щоб зробити рейтинг більш інформативним і актуальним. Відразу ж були відсіяні биті, що не розмитнені, кредитні авто і конфіскат. Серед комерційних авто (пиріжків і бусів) розглядали тільки пасажирські варіанти. Мінімальну ціну визначили в 3 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 тис. доларів. Рік випуску не повинен бути раніше 2000-го.

Найбільше оголошень по Chery, а рекордсмен Amulet – 487 оголошень. Друге місце в Chery Kimo – 115 оголошень. Замикає трійку лідерів – Lifan 520 – 42 оголошення.

o-00004654-n-00010808


Не пропустіть