В Україні планують ввести новий податок на бензин

Міненерго, Держрезерв та Держслужба статистики планують заснувати державний резерв палива і включити новий податок.

Завдяки стягненню 40 копійок з кожного літра хочуть зібрати гроші на купівлю нафтопродуктів для резерву, пише «Є!».

У прес-службі Держрезерву пояснили, що стратегічний запас може становити 2 млн тонн нафти. Необхідність у такому резерві ґрунтується на імплементації Євродирективи 2009 року, за якою вимагається сформувати запас нафтопродуктів. Глава Держрезерву Вадим Мосійчук розповів, що перша закладка планується на наступний рік.

Експерти вважають, що введення податку «про запас» автоматично підійме вартість бензину. Сергій Куюн розповів, що в Україні є потреба у стратегічних запасах палива та нафти, проте не розуміє, навіщо гроші збирають лише з власників авто.

“ Уже є сумний досвід цільового використання паливного акцизу на ремонт доріг і 5%-ного збору до місцевих бюджетів. Але жоден з цих податків не збирається в повній мірі — подивіться на ці дороги. — висловив свою думку Куюн.

Нагадаємо, що в Україні планували дещо змінити склад бензину.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Коля

    когда падлы нажруться ?

  • Василько

    Коли вже та мафія ненажерлива повиздихає !? Оті всі вальцмани, гройсмани, яценюки, ложкини, шмошкини , козломойські, кононенки, луценки та інші ворюги ….Щоб іх і їхніх нащадків до сьомого коліна порозривало від награбованих грошей !

  • Юрий

    А может лучше ввести налог с продажи шоколада? По количеству магазинов Рошена эти 2 млн тонн нефти купим через неделю. А то скоро только машины Рошена и будут ездить по Украине из-за цены на бензин.