Навколо електромобілів Tesla розгорається новий скандал

0

Система безпілотного управління дає збої

Нова ДТП з електрокаром Tesla Model X, виною якого може служити “система автономного управління”, викликало небувалий резонанс в колах автолюбителів, передає “Автоблог“.

Нагадаємо, що місяцем раніше власник електромобіля Tesla Model S, користуючись “фірмовою” системою безпілотного водіння, став винуватцем дорожньої аварії. Самокероване авто зіткнулося з припаркованою на узбіччі вантажівкою. Представники автовиробника відреагували на це звинуваченнями на адресу водія, що той неправильно експлуатував систему автономного водіння.

Уже в червні прогриміла нова історія. Господар електрокара Model X звернувся зі скаргою, що кросовер, який був куплений менше семи днів тому, в безпілотному режимі самовільно набрав швидкість і врізався в стіну житлового будинку. В цей час за кермом машини перебувала дружина незадоволеного клієнта каліфорнійського бренду. За його словами, перед аварією жінка збиралася паркувати авто і рухалася зі швидкістю близько 8 кілометрів на годину. Постраждала дружина власника отримала опіки рук від подушок безпеки.

Господар машини вимагає від компанії Tesla негайно припинити поставки і продаж кросовера Model X. В свою чергу, представники автовиробника впевнені в тому, що в момент дорожньо-транспортної пригоди система автономного водіння була деактивовано, а дружина незадоволеного чоловіка просто переплутала педалі газу і гальма. Чоловік стверджує, що цього не могло бути, тому що його дружина – досвідчений водій.


Не пропустіть