Водіям запровадять новий податок

1

Не дуже приємне нововведення чекає на українських водіїв – новий податок на бензин для створення паливного резерву держави.

Введення нового податку на бензин відіб’ється на простих людях і призведе до різкого зниження споживання. Про це повідомив директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн, повідомляє AutoMotoClub.info.

– Є кілька концепцій створення подібного роду резервів, іноді це робить держава повністю за свій рахунок, іноді це кооперація коштів з Державного бюджету та коштів громадян. В даному випадку, я так розумію, передбачається все зробити за рахунок громадян. Але мене в цій ситуації хвилює те, що у нас чомусь набирає популярність ідея і впевненість в тому, що всі податки можна складувати у вартість бензину, що за нього заплатять споживачі — і дорожній фонд у вартості бензину, і місцеві податки, а тепер і стратегічний резерв. За останніми даними, ще хочуть знизити ренту на видобуток нафти, і втрати бюджету від ренти вкласти теж у вартість бензину. Але це насправді дуже небезпечна ситуація, тому що це призведе до зниження споживання і, відповідно, всіх закладених в бензин податків, — переконаний експерт.


Не пропустіть