Chevrolet перевірив міцність пікапів Silverado і Ford F-150 (Відео)

0

Компанія Chevrolet порівняла міцність вантажної площадки пікапа Silverado з «Фордом» F-150, протестувавши її в лабораторних умовах і «вживу» перед 26 клієнтами. Виробник опублікував два відеоролика, в яких демонструється, що «Сільверадо» виявився міцнішим свого конкурента.

В цілому виробник порівняв 12 пар вантажних майданчиків Silverado і F-150, які були куплені в звичайних дилерських центрах. В «живий» демонстрації клієнтам з багажних відсіків були прибрані захисні пластикові накладки, щоб можна було наочно оцінити ушкодження. У кузов машин з висоти півтора метрів скидалися цеглу загальною вагою 374 кілограми.

Після кожного разу, коли цеглу скидалися в кузов пікапів, навантажувальні майданчики змінювалися на нові. У підсумку після 12 спроб у сталевих вантажних майданчиків Chevrolet Silverado були тільки вм’ятини, а у алюмінієвих на Ford F-150 кожен раз утворювалися прорізи і наскрізні отвори.

Крім того, багажні відсіки були випробувані за допомогою металевих коробок з інструментами – в одному з роликів вона була порожня (важила 12,3 кілограма), а в іншому заповнена інструментами (важила 13,6 кілограма). Щоразу коробки кидали в кузов так, щоб їх кут бив в вантажний майданчик. Результат був тим же: у Silverado залишилися тільки вм’ятини, а у «Форда» – наскрізні пробоїни.

Для лабораторних випробувань використовувалися вирізані з вантажних майданчиків зразки розміром 160 × 160 міліметрів. Для перевірки використовувався 7,7-кілограмовий бойок. Мінімальна сила удару досягала 20 джоулів (його витримали і сталевий, і алюмінієвий зразки). Наскрізний отвір з’явилося на алюмінієвій платформі при 40 джолулях, а на сталевий при 90 джоулях.

http://motor.ru/


Не пропустіть