Tesla вперше увійшла в десятку найдорожчих автомобільних брендів

0

Виробник електрокарів Tesla Motors Inc. вперше увійшла до рейтингу найдорожчих автомобільних брендів світу за версією агентства маркетингових досліджень Millward Brown.

Ще одним новачком списку став Porsche. Вони зайняли місця вибулих з топ-10 Lexus і Volkswagen (VW).

Складаючи рейтинг, фахівці Millward Brown оцінюють пов’язані з брендом фінансові показники і його внесок в прибуток компанії. Також вони проводять опитування серед 3 млн споживачів по всьому світу.

За підсумками дослідження бренд Tesla був оцінений в $ 4,436 млрд – на $ 2 млн нижче, ніж Porsche, який зайняв дев’ятий рядок рейтингу.

Оцінка вартості Tesla виросла завдяки представленому в квітні 2016 року недорогого автомобіля Tesla Model 3 за $ 35 тисяч. Масовий випуск машин запланований на другу половину 2017 року, проте компанія отримала вже понад 370 тисяч попередніх замовлень.

Поява Tesla в списку також обумовлена проблемами VW через «дизельний скандал» – в 2015 році німецького автовиробника звинуватили у фальсифікації результатів тестування машин з дизельним двигуном на викид шкідливих речовин. Концерн змушений був знизити витрати на свій основний підрозділ і скоротити частину офісних співробітників, щоб покрити пов’язані з цим інцидентом витрати.

У рейтингу 2015 року VW посідав восьме місце з оцінкою в $ 9,3 млрд.

Незважаючи на це, в топ-10 є інші бренди концерну VW: крім Porsche в нього входить Audi, яка займає сьоме місце при оцінці в $ 9,5 млрд. За рік вартість бренду впала на 6%.

Очолює рейтинг найдорожчих автомобільних брендів четвертий рік поспіль японська Toyota. За рік вартість цього бренду зросла на 2% і досягла $ 29,5 млрд. На другому місці BMW ($ 26,8 млрд), третє – Mercedes-Bens ($ 22,7 млрд).

В першу десятку також увійшли Honda ($ 13,2 млрд), Ford ($ 13,1 млрд), Nissan ($ 11,5 млрд), Land Rover ($ 4,7 млрд).

В цілому вартість десяти найдорожчих автомобільних брендів в 2016 році склала $ 139,9 млрд – це на 3% менше, ніж у 2015 році.

http://www.newsmarket.com.ua/


Не пропустіть