Поліція пересідає на електромобілі BMW i3 (Фото)

0

Компанія БМВ підписала договір з поліцією Лос-Анджелеса, в результаті якого в автопарку структури з’явилося 100 електрокарів BMW i3. Тепер на цих машинах місцеві правозахисники будуть патрулювати вулиці міста, пише Павло Новожилов на auto.ria.com.

Повідомляється, що протягом останнього року поліцейські Лос-Анджелеса тестували кілька різних моделей. На випробуваннях у LAPD також були і електрокари Tesla Model S, однак в остаточному підсумку вибір зробили на користь BMW i3 «через кращу в класі економічності, надійність і фірмовий мультимедійний сервіс ConnectedDrive». Відзначимо, що в місті розвинена мережа зарядних станцій для електрокарів, а також вистачає станцій технічного обслуговування BMW.

Перша партія з 100 електромобілів i3 надійде в розпорядження поліцейського департаменту вже навесні 2017 року. У поліції заявили, що планують замовити ще 500 електрокарів протягом наступних п’яти років. У BMW пообіцяли розробити спеціальний веб-додаток для поліцейських, яке допоможе координувати роботу автопарку. Хетчбеки BMW i3 оснащується 170-сильним електромотором і комплектом літій-іонних акумуляторів ємністю 22 кіловат-години. Електрокар може проїхати «на одному диханні» близько 200 кілометрів.

227844f


Не пропустіть