По Україні масово їздять автомобілі-вбивці – нардеп

Середній вік українських машин становить 18 років, скаржиться Горват

Народний депутат з фракції БПП Роберт Горват поділився своєю думкою щодо необхідності якнайшвидшої імплементації закону про зниження ввізного мита на старі автомобілі, передає “Автоблог”.

За його словами, близько 90 колег підтримали його ідею багаторазово знизити акциз на ввезення автомобілів, що були у вжитку. На розробку і обговорення цього законопроекту пішли довгі дев’ять місяців. “Продавлювання” доленосного нормативного акту далося великими труднощами, так як сам Горват заявляє, що ніколи не мав відношення до автомобільного бізнесу.

Нардеп висловив свою думку, що українці мають право самостійно вибирати для себе автомобіль, і влада не має права нав’язувати їм, наприклад, який-небудь Daewoo або нову ЗАЗ Славуту, “злизану” з китайської Chery. При цьому Горват зазначає, що жителі Старого Світу дуже часто купують старі транспортні засоби – частка такого населення становить близько 70 відсотків. В середньому, в розвинених країнах Європи на кожні сто чоловік припадає 49 автомобілів. У нашій країні цей показник набагато нижчий – лише 20 машин на сотню українців. Причиною цього, на думку депутата, стало те, що автолоббісти просто “вбили” вторинний ринок автомобільного транспорту.

Окрему увагу Горват приділив питанню віку і марок авто, які зустрічаються на вітчизняних дорогах. Середній вік українських машин становить 18 років, і серед них дуже велика частка старих, зношених ВАЗів, “Москвичів”, “Волг”, а також продукції горезвісного Запорізького автозаводу. Народний обранець прямо називає їх автомобілями-вбивцями. Практично всі серйозні ДТП за участю цих машин для тих, хто перебуває в їх салоні, закінчуються трагічно.

Це відбувається тому, що великі автовиробники інших країн чималий акцент ставлять на заощадження здоров’я і життя водіїв, пасажирів та пішоходів. Наприклад, передній бампер, як правило, вони виготовляють із пластику. Тим самим при зіткнення з пішоходом, він відбувся лише не такими серйозними травмами, як при ударі металевими панелями, які завдають набагато більшої шкоди здоров’ю.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Галушка

    А у Верховній ЗРАДІ українського народу сидять депутати – вбивці від банди Петра Порошенка , банди антинародного фронту, та залишки банди партії вбивць Майдану, які тепер допомагають нинішній мафії приймати антинародні закони !!! Так що не потрібно БРЕХАТИ, що основна проблема країни – це старі автомобілі ! Основна проблема країни, це те , що правляча мафія продала Україну оптом і вроздріб !

  • Читач

    Перекладений з допомогою комп’ютера текст треба вичитувати, щоб не публікувати дурниць!