“Запорожець” перетворили на монстра дріфту (ФОТО)

0

Переробити ЗАЗ-968А на справжній дрифт-кар з’явилася у киянина Руслана, пише fakty.ictv.ua

Для цього кузов нового автомобіля був складений з двох частин – днища від BMW E21 і верху з бортами і дахом ЗАЗ-968А, пише Автоцентр.

“Запорізька” частина доопрацьована: розширені і відсунуті назад арки задніх коліс (баварська колія і база більше), на 20 см витягнуто передній капот, що став саме капотом, що приховує силовий агрегат. Передню панель замінили на деталь від рестайлінгового “Запорожця” моделі 968М – вона більше виступає вперед, а конструкторам потрібно було помістити попереду рядної “шістки” радіатор. Але і нову мордочку довелося додатково витягнути. Щоб врівноважити ніс, що утворився, скло фар зробили сильно опуклим.

Силовий агрегат тепер розміщений спереду. Це 2-літровий бензиновий двигун від BMW-520 E-34 разом із 5-ступінчастою коробкою передач. Диференціал головної передачі заблокований зварюванням – дріфтувати так дріфтувати!

Ходова цілком перейшла від BMW E21: обидві незалежні підвіски, рульова рейка і редуктор заднього моста. Гальма допрацювали: спереду 4-поршневі супорти Brembo і диски діаметром 320 мм, а ззаду – 310-сантиметрові диски і супорти на 310 мм від Skoda RS.

Інтер’єр теж став іншим. Використано торпеду від Е-21 разом із нагрівником та іншою начинкою. Що стосується сидінь, то спереду встановили комфортабельні ковші, а ззаду… ззаду дивану тепер немає. Звільнене місце оброблене алюмінієвими панелями.


Не пропустіть