Дешеві акцизи на імпортні авто знищать український ринок

Народний депутат від групи “Відродження” заявив, що новий закон про зниження тарифів на акцизний збір для імпортних авто, які були в користуванні, знизить ціни на українському вторинному ринку. Це також може статися через те, що збідніє на 30-40% українське населення, пише znaj.ua.

“Є наприклад п’ятирічна “Шкода”, якою володіє українець, і такою ж п’ятирічної “Шкодою” володіє поляк. Поляк всі ці п’ять років їздив на своїй “Шкоді” в Польщі, купував там запчастини, платив податки, збори і так далі і тому тепер зможе продати її в Україні. Причому, якщо він продасть її в Польщі, то не отримає відшкодування ПДВ від держави, відповідно в Україні продасть дешевше. І ця машина зайде до нас без акцизів, обмежувальних заходів і буде відразу конкурувати з такою же машиною, яка експлуатувалася в Україні”, – розповідає на прикладі народний депутат в інтерв’ю Главкому.

Політик уточнює, що до вступу в силу закону відбувалася позитивна тенденція на українському ринку. За останні сім років у країні продали близько 4 мільйонів нових легкових автомобілів, при чому половину з цього числа зібрали в Україні. Близько 450 тисяч перепродажів здійснили за рік, і більше 52 тисячі нових машин продали в країні. Після вступу в силу закону буде зворотна тендеція, яка знецінить українські автомобілі в порівнянні з імпортними. Якщо раніше було вигідно купити вітчизняне авто, то зараз буде навпаки.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Дима

  Вброс какой-то. Даже не пишут имя депутата.

 • Іван

  вся проблема в депресивності розвитку украіни “мита і збори”які роблять автопром дорогим і недоступним -в польщі єстоніі чехіі угорщині дрібні підприемці фермери(не КОЛХАРІ -бувші керівники колгоспів )і дрібні господарники мають дешеві авто !
  на мерседесах.майбахах і бентлі -грошей не заробляють і економіку не будують!
  а про укрАвтопром навіть думати не треба-при таких захисних ЛОББІ і штучному збагаченню Васадзе власника автоЗАЗ -украінські автомобілі не були ні на жодному АВТОШОУ і не створили суперкарів .при цьому (ланціЛанос продавалися по світовим цінам)батраки автоЗАЗ працюють за мізерну платню
  дешеві колеса дадуть підйом єкономіки

 • кузнец

  Это уничтожит лишь таких как Святош и ему подобных.А для народа это глоток кислорода.Посмотрим на чьей стороне будет Порошенко.

 • евген

  дешевле авто – больше единиц купят, больше сто, больше запчастей, больше бензина, больше налогов.

 • юрий

  Ну Святаш опять в мусорник захотел -пишет херню .но Порошенка это не подпишет потому как до него этот закон и не дойдет постараются депутосы.И дальше пихают народ обеднеет и дальше машина на всю жизнь в тех мозгах нет и мысли что авто меняется раз в 5-8 лет а те кто продаст дешевле то и купит дешевле но поновее и полутче.Святаш за свой карман печется это надо за 25 лет не выпустить нормальную украинскую машину а Святаш?

 • luke

  A chomy sam jde na mersi, ane na clawyti?

 • Vadimstar

  Про який ринок мова?Богданив 1 Славут…?Ви нав1ть дороги не здатн1 залатати…риночники..комб1натори..