Європа боїться напливу дешевих авто з України

Експерт пояснив, чому в Україні зараз не прийде інвестор і не побудує автозавод з дешевими авто для українців, пише fakty.ictv.ua.

Заводи будують або в розрахунку на свій величезний ринок, як в РФ і Китаї, або в розрахунку на експортне постачання на чужі ринки, як у Словаччині, наприклад.

Про це розповів генеральний директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

За словами експерта, ЄС відгородився митами через можливий наплив дешевих китайських авто, які могли б виробляти в Україні.

– Чому Geely побудували завод у Білорусі? В розрахунку на ринок РФ.

Чому Great Wall побудували завод в Болгарії? В розрахунку на ринок ЄС безмитно.

СНД та РФ для нас закриті. ЄС згідно з угодою з ЄС для нас на 7 років закриті (Встановлено мито 10% на 7 років на виготовленні у нас авто).

А чому ЄС від нас відгородився? Бояться, що можливо прийдуть китайці, побудують завод і без мит будуть поставляти авто в ЄС. А конкуренції в ЄС бояться, – пише Назаренко.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Батраченко

    Та нічого Європа не боіться… Це жидівська мафія, що зараз грабує українців та торгує кров’ю українських бійців, це вона боїться, щоб українці не зажили гідним для людей життям ! і поки ті вальцмани, гройсмани , ложкіни , яценюки та їхні хохляцькі куми-холуї та бізнес -партнери будуть при владі, вони українцям жити не дадуть ! Так як і банда янеків ! мафія вальцманів = мафії донецьких !!