Глава ВААІД назвав 7 головних недоліків нового техогляду в Україні

Закон про повернення ТО в новому вигляді викликав хвилю дискусій серед автовласників, пише segodnya.ua.

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів про найбільш сумнівні моменти закону про повернення техогляду в Україні.

“Вчора обговорював з високими чиновниками законопроект №4683 про повернення техогляду і ускладнення переобладнання цін на чорне золото. Зустрів розуміння того, що проект треба прямо зараз допрацьовувати, він сирий і виписаний в інтересах чиновників, а не автомобілістів. Дуже стисло викладу, що саме мене насторожує в законопроекті про повернення загального техогляду в Україні:

1. Занадто великий акцент не на безпеку авто, а на екологічність. Тобто 60-65% старих іномарок офіційно ТО фізично (без досить вагомих затрат, а точніше, без дачі хабара) не пройдуть і будуть змушені купувати за хабар.
2. Чому акредитувати СТО для техконтролю будуть чиновники, а не громадські організації автомобілістів?
3. Чому треба платити за навчання експертів в чиновницьких навчальних центрах. Зробіть іспити, і багато людей без навчання ваших екзаменаторів самі навчать?
4. Чому СТО дилерів хочуть заборонити право робити техконтроль. Є вимога, щоб пункт техконтролю не мав прямих виробничих відносин з дилером. Вони що не розуміють, що дилер просто створить нову юрособу, віддасть йому в оренду частину СТО і не матиме з ним “виробничих відносин”?
5. Чому плату за ТО буде встановлювати Кабмін? Навіщо взагалі потрібна ця плата? У дилерів бувають акції, і вони проводять діагностику взагалі безкоштовно.
6. Навіщо треба звертатися в центральний офіс автовиробника за отриманням дозволу на установку ГБО? Чиновники не розуміють, що звернення пересічного українця автозавод просто проігнорує або відмовить? У кожного автозаводу в Україні є своє уповноважене представництво – автоімпортер, і воно може саме дати такий дозвіл. Тим більше, що деякі автоімпортери вже самі пропонують установку ГБО на продані ними авто.
7. Чому авто дипломатів звільняють від ТО? Вони на вулицях не катаються і не ламаються?”, – пише Назаренко на своїй странцу в Facebook.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Коля

  какое ТО ? опять деньги платить ? уже в бензин ввели налог на дороги ,а толку ? чиновников на вила

 • Гонта

  Эти свиные рыла с двойными подбородками и маленькими выпученными глазками, которые постоянно выползают на трибуну под куполом ЗРАДЫ, окончательно потеряли связь с реальностью. Им просто не ймется провести очередную “реформу”, дающую возможность для новых коррупционных схем.

 • Ростислав

  ТО вернуть надо. Немало горе-rводил ездят на таких приспособлениях для езды, что назвать их транспортным средством язык не поворачивается. Гремящие прогоревшие глушители, изношенные дребезжащие двигатели, чудом не разваливающаяся ходовая. Черт с ними, если сами пострадают, но могут с собой прихватить и непричастных. Другое дело, что по каким-то причинам все организованное властью делается через анус.

 • Игорь

  Этот Назаренко еще тот жучило.Нам надо сопротивлятся введению новых ограничительных законов а также отменить старые дискриминационные-как акциз на переоборудование с грузовика в пассажир.

Коментувати