Міцність багажника Honda Ridgeline перевірили цеглою (Відео)

0

«Хонда» повторила експеримент компанії Chevrolet, яка випробувала міцність багажного відсіку пікапа Silverado і конкуруючого з ним Ford F-150 за допомогою цегли. Японський виробник перевірив багажний відсік моделі Ridgeline, яка оснащена вантажним майданчиком з пластикового композитного матеріалу, пише motor.ru.

У багажний відсік Honda Ridgeline з навантажувача скинули близько 60 невеликих бетонних блоків, кожен з яких важить близько шести-семи кілограмів. Таким чином, сумарна вага всієї цегли перевищила 400 кілограмів. Після того як навантажувальна площадка була очищена, на ній не було виявлено серйозних ушкоджень крім несуттєвих вм’ятин.

Компанія Chevrolet скидала з навантажувача в багажні відсіки Silverado і F-150 цеглини загальною вагою 347 кілограмів. Після декількох спроб на сталевий вантажної майданчику «Сільверадо» залишилися тільки вм’ятини, а на алюмінієвій у «Форда» – прорізи і наскрізні отвори. При цьому «Хонда» на відміну від Chevrolet не проводила лабораторних тестів міцності вантажних майданчиків.


Не пропустіть