В Україні хочуть змінити “непокарану” норму перевищення швидкості

0

Чинну норму в 20 км/год замінять на більш низьку, пише segodnya.ua.

В Україні можуть змінитися норми так званої “непокараної” швидкості. Чинну норму про “не карається” перевищенні швидкості на 20 км/год замінять двома – на 5 км/год і на 10 км/год, які будуть діяти в межах населених пунктів і на заміських дорогах відповідно, передає Newsmir.

Такі зміни передбачені в доопрацьованому варіанті законопроекту №4275. Оновлений варіант законодавчої ініціативи опублікували на сайті Верховної Ради. Стало відомо, що зміни містяться в частині документа про організаційну частини Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху, яке буде виконувати функції ДАІ відповідно до законопроекту №4275.

Наприклад, прем’єр-міністр буде координувати його діяльність безпосередньо, а не через міністра інфраструктури, як пропонувалося раніше. А пункт про зниження максимально допустимого перевищення швидкості, при якому починається адміністративна відповідальність, з нинішніх 20 км/год до 10 км/год за містом і 5 км/год – у населених пунктах, зазначений в останніх параграфах.


Не пропустіть