Volkswagen готується до масового випуску електромобілів

0

Німецький концерн озвучив плани на найближче десятиліття. Стратегія розвитку передбачає скорочення кількості модифікацій базових моделей, зменшення числа модульних платформ, просування нових напрямків, причому, значні зусилля будуть спрямовані на електрифікацію модельного ряду.

До 2025 року VW має намір збирати до 3 мільйонів автомобілів на електротязі щорічно, до цього часу з’явиться близько 30 нових моделей, на які, як очікується, припаде майже 25% від загального обсягу продажів. Ці цифри прозвучали на презентації стратегії розвитку концерну «Together – Strategy 2025».

Якщо врахувати, що в даний час VW випускає три електромобіля і шість гібридів, прискорення майже космічне. Масштабна електрифікація зажадає колосальних вкладень. Уже відомо, що неподалік від Вольфсбурга концерн побудує власний завод з випуску батарей, на який буде витрачено 10 мільярдів євро.

При створенні автомобілів на традиційних джерелах енергії Volkswagen піде по шляху уніфікації, скорочуючи кількість модифікацій, яких зараз 340. Ревізії піддадуться і модульні платформи: з дванадцяти залишиться тільки чотири види – для компактних, середньорозмірних, преміальних автомобілів і спорткарів.


Не пропустіть