Депутат Святаш вже порахував, скільки людей втратить роботу після зниження акцизів на авто

Народний депутат з групи “Відродження” Дмитро Святаш, який лобіює інтереси автобізнесу, вважає, що після зниження акцизів на ввезення ненових імпортних машин, роботу втратять понад 100 тисяч українців. Про це він розповів в інтерв’ю «Главкому».

«Я розумію, що в цій країні абсолютно плювати на внутрішні інвестиції, створення робочих місць, але легальним автобізнесом (сертифіковані дилерські станції, логістичні центри, автовози і т.ін.) в економіку було інвестовано близько $2,5 мільярда, – каже Святаш. – Сумарна кількість людей, які працюють у цій галузі, сягає 150 тисяч. Я вже не кажу про автопром, банки, які продають автомобілі, страхові компанії. У Польщі, коли при всіх дотаціях відкрили ринок, продаж нових авто впав на 50%, у нас же за оцінками він впаде приблизно на 70%. Тобто цих людей буде звільнено – гарантую, що 100 тисяч людей втратять роботу. Уже сьогодні всі імпортери коректують свої закупки на цей рік, а багато хто планує піти з країни наступного року й закрити свої представництва».

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла законопроект, яким радикально знижені акцизи на ввезення машин, що були у вжитку.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • юрий

    Дебил а че в разработки не вкладивались?это че китайец лутче европейца прикрутили лайбу вида или заз и косим з дураков украинцев бабло а теперь плачемся ?морды поотжирали.неумеете рынок беу машин в стране цивилизовано организовать так поляки организуют.твари а не депутати

  • Роман

    cвяташ ! ти жмешся за свій карман -бо це частина ТВОГО бізнесу-а ти не думав про те що ти знущаешся з людей лобіюючи свій(Говняний бізнес) про те що страждають 40 мільйонів людей що люди влазять в кредити на довгі роки і купують металобрухт по ціні РОЛС РОЙСІВ =украінського ЧУДА НЕ СТАЛОСЯ заводи випускають ЛАЙНО на рівні Африки укр АВТО не презентувало жодного суперкару !
    Таким автомобілям і автозаводам місце на звалищі !