Переобладнання автомобілів на газ перетворять на справжнє пекло для українців

У Верховній Раді з’явився законопроект №4683, яким переобладнання автомобілів на газ перетворять на справжнє пекло для українців.

Про це повідомляють «Ненудні новини».

Якщо №4683 проголосують в Раді, тоді для легальної установки газобалонного обладнання доведеться написати запит в центральний офіс виробника авто, отримати звідти офіційну відповідь, зробити переклад документа українською і далі звертатися до уповноваженого органу, який повинен прийняти цей документ.

Виробник, у свою чергу, може вимагати сертифікати від СТО на обладнання і матеріали. Таким чином, установка ГБО на авто ускладнюється практично до неможливого в масових масштабах.

«І це не єдиний сюрприз законопроекту № 4683! Тотальна перевірка техстану автотранспорту на дорогах, конфіскація транспорту за нелегальні перевезення пасажирів і вантажів, додатковий збір грошей з водіїв за видачу посвідчення водія-професіонала, без якого не можна перевозити пасажирів і вантажі», – повідомляє правозахисник Володимир Караваєв.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Хохол

  В свое время автомайдан сыграл не последнюю роль в 2014 году. Не злите народ, и так все обозленные на ваше “керування” страной

 • Роман

  Щодо ГБО – лоббізм продавців нафтопродуктів. В моєму авто встановлено. Результат – економія ресурсів 30-50% в залежності від пори року, цін на пальне і т.і.

 • бандерлог

  Ну вже повністю опупіли можновладці в Украхні. І так ці бідні автомобілісти кінці з кінцями зводять. За бензин деруть в три шкури хоч і нафта по 50 у.е. Требя ще один Майдан. Слава Україні !

 • юрий

  А че гройсмон и пеця уже по ходу вдолях у нафтотрейдеров?Это же надо такой бред написать я бы за такие законы сразу свжал как вредителей государству.Ну вообще твари продажные за людей несчитают при новом майдане сразу к стене до 7 колена-задрали твари издеваться