Закон, який ускладнить життя водіям

Українським водіям новий законопроект №4683 несе в собі багато змін.

Як виявилося, крім повернення техогляду і нових правил встановлення ГБО в законопроекті Кабміну №4683 є ще чимало цікавих нововведень, які навряд чи полегшать життя автомобілістам, повідомляє AutoMotoClub.info.

Кабмін має намір раз і назавжди припинити суперечки про зимову та літню гуми. А також – про всесезонні шини. І поставити поза законом шиповані. Зокрема, в законопроекті №4683 прописано, що для їзди по дорогах з твердим покриттям не допускаються транспортні засоби з шипованими і пневматичними шинами. Виняток складають маршрути, заздалегідь визначені органами місцевого самоврядування з урахуванням дорожньо-кліматичних умов, при яких безпека дорожнього руху неможливо забезпечити з використанням інших засобів протиковзання.

Пропонується офіційно дозволити експлуатацію стертих зимових шин до повного використання їх ресурсу влітку. За умови відсутності шипів і залишкової висоти протектора не більше 3 мм А ось взимку, за законопроектом №4683, літні шини використовувати взимку заборонено. Взимку тепер припустимо їздити тільки на зимових або всесезонних. Причому, заміну шин треба проводити не пізніше, ніж за 20 днів після закінчення сезону. (Які сезони вважає Кабмін – в законі не зазначено).

Більше новин


Прокоментуй новину

 • санек

  эти твари обдолбанные там все или что.
  НАРОД очнись,на вилы пидарасов

  • анонимус

   а что не нравится? во всех нормальных странах зимой на летних шинах ездить нельзя – за это штрафы побольше комплекта шин. Или вам статистики аварий мало?

 • Гражданин

  Вот объясните мне, для чего запрещают шипы?????? Мне не понятно. Дебилы блЪять!

 • Сергей

  Укол им в голову всем надо дать что бы кретинизмом не страдали.

 • admin

  НАРОД ОЧНИСЬ У НИХ МОЗГОВ НЕТУ ВСЕ ХУЖЕ И ХУЖЕ С ГОДОМ НА ВИЛЫ ПИДАРАСОВ

 • смерть фашистам

  Знову будемо давати хабарі за тех. огляд, а шипи в жопу цим підарасам закрутити, щоб по скамейках не йорзали, коли голосують.