Штрафи для водіїв – настають зміни

Вітчизняне Міністерство інфраструктури ініціює на умовах державно-приватного партнерства передати приватним компаніям контроль над перевантаженими вантажними автомобілями і збором штрафів за перевантаження — у разі низки змін у чинному законодавстві. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє AutoMotoClub.info.

Цитата:
«Ми готові працювати з приватними компаніями, але для цього потрібні зміни в законодавстві. Я сподіваюся, що ми зробимо це в поточному році, розробимо механізм державно-приватного партнерства, який дасть нам можливість залучати приватних інвесторів до контролю, збору штрафів і компенсації інвестицій», — зазначив міністр під час брифінгу в Києві.

Крім цього він повідомив про ініціативу відрахування відсотків від штрафу до заробітної плати інспекторів «Укртрансбезпекі».

Цитата:
«Повинна бути чітка фінансова мотивація: оштрафував один автомобіль, що отримав 5% цього штрафу плюс до зарплати, оштрафував 10 автомобілів за день — отримуєш фактично свою зарплату за кілька днів роботи», — сказав Володимир Омелян.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Котигорошок

    І , звичайно, фірми, які будуть штрафувати, будуть належати депутатам, їхнім синкам, матерям, жінкам і так далі… ЦЯ МЕРЗЕННА БАНДА , ЩО ПРИ ВЛАДІ ЗАПУСКАЄ ЩЕ ОДНУ КОРУПЦІЙНУ СХЕМУ !!! СКОРО ВЖЕ НЕГІДНИКИ , НА ПОВІТРЯ ПОДАТОК ВВЕДУТЬ, !! ЦЮ КРИВАВУ МАФІЮ ПОРА ЗУПИНЯТИ !!! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! УКРАЇНА БЕЗ МАФІЇ ВАЛЬЦМАНІВ !!!

  • serj

    травят народ друг на друга разделяй и властвуй

  • иван

    вы же все кричали виват парашенку.вот теперь и получите.это все независимости наследство,ведь того требуют западные партнеры.