Порядок обміну водійського посвідчення старого зразка на нове

Багато людей до теперішнього часу користуються водійськими посвідченнями старого зразка, у зв”язку із небажанням включатися у боротьбу із можливими бюрократичними перепонами.

Виникають питання чи не потрібно здавати іспит на знання Правил дорожнього руху? Чи потрібно надавати екзаменаційну картку про здачу попередніх іспиті. Не потрібно.

Необхідна лише медична довідка про стан здоров”я, копія паспорту та ідентифікаційного коду та, власне саме посвідчення водія старого зразка. Перелік цих документів визначений у Положенні про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Із вказаними документами необхідно звернутися до відповідного сервісного центру МВС, де Вас сфотографують та на протязі 15 хвилин видадуть посвідчення нового зразка.

http://vgoru.org/

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Так

    Брехня. Запросили надават екзаменаційну картку про здачу попередніх іспиті з відміткою гаішника що приймав іспити.

  • Андрей

    Насмешили! Выдадут за 15 минут? Это где в Америке? У нас такого быть не может, и нет! Брехня полная! Сдавать экзамен заставляют, но за деньги через сервисную службу пожалуйста! А даже если и экзамен сдашь, то выясняется что бланков нету, или плёнки для ламината и т.д., и тут подходят решалы и за деньги бланки находятся!

  • Це так

    Це дійсно так – у п’ятницю мій кум у МРЕО-2 що на Туполева обмінював. 25 хвилин.