У Криму хочуть збирати спортивні машини

0

Мінпромторг РФ підтримує ідею випускників Московського державного технічного університету (МГТУ) імені Баумана організувати в Криму збірку спортивних машин, пише news.allcrimea.net

Про це сьогодні повідомив начальник відділу спеціального машинобудування департаменту транспортного та спеціального машинобудування Мінпромторгу РФ Ренат Мілкаманавічюс.

«Ця машина найбільш буде затребувана саме в цьому регіоні, – зазначив чиновник. – Створювати виробництво саме в цьому регіоні – і з точки зору цінової політики, і взагалі з точки зору загальної політики – це буде найправильніше.

Випускники МГТУ імені Баумана розробили двомісний родстер средньомоторного компонуванування і заднім приводом з використанням комплектуючих вітчизняного виробництва. Основні вузли і агрегати, в тому числі і силова установка, запозичені від автомобіля Lada Kalina 2.

Сьогодні в столиці Криму вперше пройшла презентація цього автомобіля, далі розробники поїдуть до Севастополя. За словами проектувальників, складання родстера можна було б налагодити в Криму, до 2019 року, коли в регіоні завершиться будівництво Керченського моста.

«Це більш ніж оптимістично», – зазначив Мілкаманавічюс, додавши, що представники Мінпромторгу приїхали до Криму, щоб вивчити можливі майданчики для організації складання спортмашин.


Не пропустіть