Nissan починає випуск бюджетного електрокара

0

Корпорація Nissan оголосила про початок серійного випуску нового електрокара, розрахованого виключно на авторинок Китаю. Передбачається, що новинка стане лідером серед бюджетних машин з електричним приводом.

За рахунок урядових субсидій, які вводять пільги на покупку екологічних транспортних засобів в країні, вартість новинки в Китаї знизиться до 150 тисяч юанів (приблизно $22800). Тепер під таким брендом виробник має намір запустити бюджетний електрокар, який розроблявся спільно з Dongfeng Motor Group. Вартість даного електрокара не перевищуватиме 200 тисяч китайських юанів.

Вже цього літа Nissan стартує випуск свого нового електрокара для Китаю, який буде практично на третину дешевшим своїх конкурентів на місцевому ринку.

Вироблятися новий електромобіль буде тут же з великим використанням комплектуючих китайського виробництва, включаючи і акумуляторні батареї, що має суттєво скоротити собівартість моделі. У разі надання урядом необхідних субсидій, ціна автомобіля і зовсім складе 100 тисяч юанів (приблизно $15200).

Відзначимо, що випускати автомобіль також будуть на китайських автопідприємствах концерну. У процесі складання також будуть застосовуватися місцеві комплектуючі, щоб максимально скоротити витрати на виробничі процеси.


Не пропустіть