Коли насправді розпочнеться автофіксація порушень ПДР у столиці

0

В Інтернеті вже довгий час шириться інформація про те, що вже з 1 липня у Києві почнуть працювати камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Насправді дати запуску постійно переносяться – так буде і цього разу. Про це повідомляє портал AUTO-Consulting.

У Києві камери автофіксації працюють вже кілька років у тестовому режимі. Загалом тестувалися 8 компаній-постачальників, серед яких мали обрати ті, що мали найбільш технічно досконалі камери. Але тендер так і не був проведений.

За інформацією порталу, МВС і Національна поліція готувалися ввести автоматичну фіксацію порушень ПДД за допомогою дорожніх камер в червні цього року. Однак, через непідготовлені документи, запуск перенесли на осінь. Але експерти сумніваються і в цих термінах, адже для роботи автофіксвції необхідно привести до ладу дорожню інфраструктуру та збільшити кількість дорожніх знаків. А також потрібна потужна електронна база з апаратурою для зберігання даних про порушення (фото і відео). І значний штат співробітників, щоб обробляти всю цю інформацію і розсилати поідомлення порушникам.

Не менш важливим є питання, куди надходитимуть кошти за сплачені штрафи. В місцеві бюджети, до компанії-постачальника камер або до поліції задля профілактики порушень на дорогах? Можливо частину штрафних коштів спрямують на ремонт доріг? Все це потребує детального обговорення.


Не пропустіть