«Недорогі» електрокроссовери: Mercedes готує новий хіт

1

Німецький автовиробник готує до випуску нову модель – ELA

Компанія Mercedes-Benz готується вивести на ринок новий компактний кросовер, який стане прямим конкурентом Tesla Model Y. Новинка, вихід якої запланований на 2020 рік, може отримати ім’я ELA. Про це повідомляє видання auto.mail.ru.

Електромобілі не в новинку для Mercedes-Benz, в тому числі і масові. Наприклад, у Німеччині успішно продається електрична версія Mercedes-Benz B-класу. Однак, як розповіли інсайдери німецьким журналістам, у зв’язку із зростанням популярності кросоверів, на електричні «рейки» поставлять саме модель з таким типом кузова.

За наявною інформацією, новинка отримає ім’я ELA і буде побудована на загальній базі з кросовером Mercedes GLA нового покоління. Базовим мотором для нового електромобіля стане агрегат потужністю 75 кВт. Незважаючи на малу потужність, автомобіль буде володіти непоганим запасом ходу і системою рекуперації електроенергії, до того ж, напевно будуть й інші версії. Вихід нового електромобіля на ринок запланований на 2020 рік, а ціна новинки складе 40000 євро, що відносно небагато для подібних автомобілів.

До речі, не можна не відзначити, що німці мітять на ринок Tesla. Справа в тому, що раніше Ілон Маск розповів, що в лінійці виробника також з’явиться маленький електричний кросовер під назвою Model Y. Правда, обіцяють, що Tesla обійдеться покупцям дешевше, ніж електрокроссовер зі Штутгарта, – в суму близько 35000 доларів.

7f4f380c0c23a8bfa788a3e6bf24b203_orig


Не пропустіть