Volvo приступила до серійного виробництва універсалу V90

0

Як стало відомо «Дейлі-Мотор», шведський автогігант Volvo почав тестове виробництво своєї нової моделі – V90 в кузові універсал. Перші машини вже зійшли з конвеєра заводу марки, підтвердив керівник «Вольво Карс Груп» – Хакан Самуельсон.

Раніше стало офіційно відомо про те, що універсал V90 був спроектований на платформі SPA. Новинка стала вже третьою моделлю марки, яка використовує цю архітектуру. Раніше на цій же платформі були створені позашляховик XC90 і 4-дверний седан S90.

Нові моделі «Вольво» входять до частини плану марки видозміни свого модельного ряду. Компанія продовжує шукати можливості для того, щоб виводити на ринок моделі, подібні своєму бестселеру – кросоверу XC90. За минулий рік ця модель взяла на себе велику частку від загального продажу марки на світовому авторинку з показником реалізації близько 500 тисяч машин, що стало рекордом для Volvo.

Річний операційний прибуток компанії за минулий рік збільшилася відразу в три рази – до 6 мільярдів 600 тисяч шведських крон.

Як заявив керівник Volvo Cars Group Хакан Самуельсон: «Нові XC90, S90, також V90 дали можливість концерну вийти на новий рівень, а також омолодити наш бренд».


Не пропустіть