Кому подарують пільги на звільнення від техогляду

0

Стало відомо, яким транспортним засобам подарують пільги, що звільняють від проходження обов’язкового техогляду, який знову хочуть ввести українські законодавці, пише autocentre.ua

Кабінет міністрів України розробив і подав до Верховної Ради законопроект № 4683 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу». Одне з найголовніших нововведень цього проекту – повернення техогляду для всіх категорій транспортних засобів. Нагадаємо, що на сьогоднішній день процедуру обов’язкового технічного контролю проходить тільки комерційний транспорт.

До речі, що цікаво, в числі цілого ряду вимог, що стосуються особливостей проведення техогляду, автори законопроекту передбачили і пільгові види транспорту, які будуть звільнені від цієї зобов’язалівки.

До таких щасливчиків належать:
– історичні ТЗ, що знаходяться в експлуатації більше 30 років і які відповідають критеріям історичної цінності за експертною оцінкою;
– ТС дипломатів, що володіють імунітетом недоторканності;
– ТС, що використовуються для спортивних змагань;
– сільгосптехніка;
– ТС, що використовуються тільки на території зони відчуження;
– спецтранспорт для перевезення тільки по Україні цирку і парку розваг з максимальною швидкістю, що не перевищує 40 км/год.


Не пропустіть