Кому подарують пільги на звільнення від техогляду

Стало відомо, яким транспортним засобам подарують пільги, що звільняють від проходження обов’язкового техогляду, який знову хочуть ввести українські законодавці, пише autocentre.ua

Кабінет міністрів України розробив і подав до Верховної Ради законопроект № 4683 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу». Одне з найголовніших нововведень цього проекту – повернення техогляду для всіх категорій транспортних засобів. Нагадаємо, що на сьогоднішній день процедуру обов’язкового технічного контролю проходить тільки комерційний транспорт.

До речі, що цікаво, в числі цілого ряду вимог, що стосуються особливостей проведення техогляду, автори законопроекту передбачили і пільгові види транспорту, які будуть звільнені від цієї зобов’язалівки.

До таких щасливчиків належать:
– історичні ТЗ, що знаходяться в експлуатації більше 30 років і які відповідають критеріям історичної цінності за експертною оцінкою;
– ТС дипломатів, що володіють імунітетом недоторканності;
– ТС, що використовуються для спортивних змагань;
– сільгосптехніка;
– ТС, що використовуються тільки на території зони відчуження;
– спецтранспорт для перевезення тільки по Україні цирку і парку розваг з максимальною швидкістю, що не перевищує 40 км/год.

Більше новин


Прокоментуй новину