В Україні з’являться абсолютно нові дороги

Будівництво почнеться в 2017 році

Міністерство інфраструктури розраховує перейти до будівництва нових доріг в Україні вже в 2017 році. Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає УНН.

“У цьому році маємо рекордні 19 млрд на відновлення українських доріг. Наше завдання – максимально ефективно їх використовувати. З цією метою ми розробляємо великий пакет реформ автодорожньої індустрії. Ми хочемо, щоб реформи мали системний характер. Восени ми плануємо подати пакет законопроектів до Верховної Ради і, сподіваюся, що народні обранці, які є активними учасниками наших зборів, їх підтримають. І ми вже в 2017 році вперше отримаємо Дорожній фонд, який буде передбачати і гарантувати ритмічне фінансування галузі”, – зазначив Омелян.

Уже в наступному році міністр прогнозує початок будівництва нових автомагістралей.

“Ми хочемо перейти до будівництва нових доріг в Україні вже в 2017 році”, – зазначив він.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Виталий

    Интересно, что означает “новые дороги”? Это просто прокладка по земле пути и покрытие новым асфальтом? Тогда это архаизм плюс наработанные схемы отмывания денег о хищения дорожных материалов. Нужны абсолютно новые нновационные пути сообщения по минимуму затрагивающие плодородную почву Украины.

  • Саложрант

    Но не только лишь все могут по ним ездить,мало кто сможет это сделать.Потому что платные они будут мягко говоря очень)