У Львові в’їзд у центральну частину міста буде платним

0

У п’ятницю, 24 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР було прийнято рішення зробити платним заїзд до пішохідної зони центру міста, пише 032.ua

Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У прес-службі кажуть, що таке нововведення уже буде впроваджено з 1 серпня. Зазначимо, що тільки до 8:00 год. ранку автотранспорт зможе безкоштовно потрапити в центральну частину міста. Втім, з 8:00 год. до 11:00 год. за перебування автотранспорту буде зніматися відповідна плата. Відтак, власники автомобілів матимуть можливість перебувати у пішохідній зоні не більше, ніж 1 годину. Додамо, що після 11:00 год. в’їзд у центральну частину міста буде заборонений.

Для мешканців, які паркують свої автівки біля домівок, а також підприємців, які працюють у центрі міста ЛКП «Муніципальна дружина» впродовж липня видаватиме нові дозволи. Перепустки видаватимуть виключно мешканцям, які мають право на автомобіль, а не по дорученнях, як це є зараз. Вартість перепусток становитиме близько 40 гривень.

Зазначимо, що це рішення щодо обмеженого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста стосуватиметься і до прилеглих пл. Ринок вулиць, а саме: просп. Свободи, пл. Торгова, пл. Данила Галицького, вул. Підвальна, вул. Валова та пл. А. Міцкевича.


Не пропустіть