Неймовірна “Копійка” купе – драгстер з Латвії (Фото)

0

В останні роки спостерігається дуже цікава тенденція – все більше автомобільних ентузіастів, які живуть на території держав, що колись входили в СРСР, проявляють інтерес до моделей, народжених в Союзі, пише madeinmars.ru.

Хтось знаходить подібні екземпляри, реставрує і намагається насолоджуватися своїм класичним автомобілем, інші ж йдуть зовсім іншим шляхом – така доля спіткала і цей ВАЗ-2101, який ви можете бачити на фотографіях.

Цей автомобіль покинув ворота заводу в 1974 році в абсолютно стандартному виконанні. Однак тепер від колишнього стану залишилася тільки назва. Автомобіль був підготовлений майстрами TRT-Shop для професійної участі в змаганнях з драг-рейсингу.

Природно, що рідний мотор відразу було вирішено замінити – і тут хлопці пішли по незвичному шляху. Вони взяли двигун від Ford Mustang SVT Cobra об’ємом 4,75 літра, який і в стандартному виконанні може змусити легкий кузов “копійки” полетіти на місяць, і забезпечили його парою турбін Holset HX-40. Паливом тепер є метанол, а зістикований мотор з 2-ступінчастим автоматом Powerglide.

У задній частині автомобіля оселився 8,8-дюймовий диференціал Ford, який без особливих проблем “переварює” високу потужність. Кузов автомобіля також зазнав значних змін – він практично цілком зроблений зі склопластику, а з 4 дверей на ньому залишилися тільки 2.

Судячи з інформації з декількох литовських автомобільних сайтів, цей “снаряд” виступає більш ніж успішно.


Не пропустіть