ТОП 10 найбільш популярних автомобілів Європи

За підсумками продажів автомобілів за минулий місяць було складено рейтинг найбільш популярних моделей на європейському ринку. Варто відзначити, що модель Nissan Qashqai виявилася за підсумками продажів в травні на десятій сходинці рейтингу, тоді як раніше модель займала більш далекі позиції. При цьому незмінним лідером на європейському ринку залишається Volkswagen Golf, який був реалізований в кількості 31 600 одиниць. При цьому варто відзначити, що в травні показники продажів найбільш популярної моделі виявилися меншими на один відсоток.

Також хороший приріст популярності показав автомобіль Renault Clio, якому вдалося зайняти другий рядок рейтингу з показником 22 800 реалізованих одиниць, що на 30 відсотків більше минулорічних показників. У трійці лідерів авторинку Європи виявляється Volkswagen Polo, обсяги продажів якого склали 20 800 одиниць. В даному випадку показник покращився на 14 відсотків.

Четверте і п’яте місце в ТОП 10 дісталося Ford Fiesta (19 200 од.) І Opel / Vauxhall Corsa (18 700 од.). Наступна п’ятірка лідерів виглядає таким чином: Peugeot 208, Fiat Panda, Renault Captur, Peugeot 308 і Nissan Qashqai. Останній був реалізований в кількості 14 600 одиниць, що більше на 12 відсотків.

Більше новин


Прокоментуй новину