ТОП 10 найбільш популярних автомобілів Європи

0

За підсумками продажів автомобілів за минулий місяць було складено рейтинг найбільш популярних моделей на європейському ринку. Варто відзначити, що модель Nissan Qashqai виявилася за підсумками продажів в травні на десятій сходинці рейтингу, тоді як раніше модель займала більш далекі позиції. При цьому незмінним лідером на європейському ринку залишається Volkswagen Golf, який був реалізований в кількості 31 600 одиниць. При цьому варто відзначити, що в травні показники продажів найбільш популярної моделі виявилися меншими на один відсоток.

Також хороший приріст популярності показав автомобіль Renault Clio, якому вдалося зайняти другий рядок рейтингу з показником 22 800 реалізованих одиниць, що на 30 відсотків більше минулорічних показників. У трійці лідерів авторинку Європи виявляється Volkswagen Polo, обсяги продажів якого склали 20 800 одиниць. В даному випадку показник покращився на 14 відсотків.

Четверте і п’яте місце в ТОП 10 дісталося Ford Fiesta (19 200 од.) І Opel / Vauxhall Corsa (18 700 од.). Наступна п’ятірка лідерів виглядає таким чином: Peugeot 208, Fiat Panda, Renault Captur, Peugeot 308 і Nissan Qashqai. Останній був реалізований в кількості 14 600 одиниць, що більше на 12 відсотків.


Не пропустіть