Штраф за ГБО і інші «сюрпризи» водіям від ВР

6

Для українських автомобілістів настала ера найнеймовірніших змін в правилах і дозволах.

Штрафувати і відправляти на штрафмайданчик будуть навіть ті автомобілі, в яких встановлено дитяче крісло без відповідного дозволу і позначки в інструкції до машини, повідомляє портал ukrreal.

Напрямок “Європа”, куди стрімко йде Україна, незабаром засмутить не одного українського водія, так як Кабмін має намір здивувати всіх власників авто новими змінами до законів про автотранспорт. Спочатку планується створити аналог ДАІ, який також зможе карати водіїв, заборонити самовільну установку газових балонів, а також самостійно переобладнувати авто, передає Joinfo.ua.

Якщо власник авто захоче встановити газові балони йому для цього потрібно буде отримати дозвіл виробника автомобіля. Це, звичайно ж, не означає, що доведеться писати пряме звернення до офісу Шевроле або Део, навіщо завалювати їх зайвою роботою. Для цього буде створена “уповноважена організація Кабміну про переобладнання”.
Стежити будуть за найменшим переобладнанням, контролювати це будуть спеціальні патрульні машини. Під забороною самостійна установка позаштатних противотуманок. Штрафувати і відправляти на штрафмайданчик будуть навіть ті автомобілі, в яких встановлено дитяче крісло без відповідного дозволу і позначки в інструкції до машини. Навіть якщо водій просто складе задні сидіння, щоб перевести габаритний вантаж, слід також запитувати дозвіл у “спеціальній організації”.

Більш того уряд України має намір заборонити використовувати шиповані покришки. У зимовий період буде дозволено їздити тільки на зимовій або демісезонній гумі, але її можна буде використовувати і в літній період, хоча раніше це було заборонено.

Експерти відзначають, що найнеприємнішим для водіїв стане нова транспортна інспекція, яка буде здійснювати роботу паралельно з патрульної поліцією і зможе також штрафувати водіїв. Інспекція буде займатиметься Міністерством інфраструктури. Основні функції нової служби будуть схожі на функції недавно скасованої Державтоінспекції. А метою створення подібної інспекції служить зниження аварійності на дорогах.


Не пропустіть