Озвучена дата дебюту оновленого Volkswagen Golf

0

Як повідомляє Auto Bild, Volkswagen вже зовсім скоро презентує свій рестайлінговий бестселер Golf, який продемонструє оновлену зовнішність, а також істотно розширений список бортового оснащення.

Якщо вірити інформації авторитетного видання, презентація німецької новинки відбудеться вже в липні, тоді як перший публічний показ запланований вже на цю осінь і пройде в рамках майбутнього моторшоу в Парижі. Передбачається, що новинка обзаведеться світлодіодною головною оптикою в стилістиці Audi, новими бамперами, а також переглянутими задніми ліхтарями.

Тоді як в інтер’єрі Golf 2017 розташується нова мультимедіа з значним «тач-скріном» а-ля Tesla і функцією розпізнавання жестів. Діагональ дисплея складе 9,5 дюйма, в порівнянні з 8 дюймами раніше. Також не виключено, що новий «Гольф» отримає в своє розпорядження і повністю цифрову приладову панель.

За попередньою інформацією, новинка обзаведеться і системою напівавтономного управління, що функціонує до 60 км/год. Даних про силову лінійку майбутнього автомобіля все ще немає.


Не пропустіть