Mercedes-Benz почав серійну збірку кросовера GLC Coupe

0

Офіційні представники німецького автомобільного гіганта Mercedes-Benz оголосили про початок серійної збірки свого нового спортивного кросовера під назвою – GLC Coupe. Виробництво автомобіля стартувало на заводі марки в Бремені (Німеччина). На цьому ж підприємстві в даний час випускаються моделі E-Class і GLC від Mercedes-Benz.

Присутній на заході по запуску у виробництво нового Mercedes-Benz GLC Coupe керуючий заводу Daimler в Бремені Пітер Тойрер заявив: «Початок виробництва нового Mercedes-Benz GLC Coupe на новому заводі доводить підвищити якість нашої роботи.

За останні пару тижнів ми поставили на конвеєр відразу дві новинки «Мерседеса». Домогтися цього може тільки команда висококваліфікованих фахівців, які працюють в нашій компанії».

Відзначимо, що на конвеєрі заводу в Бремені випускається вся лінійка нового покоління C-Class, купе і кабріолет E-Class, а також стандартний позашляховик GLC. Чисельний штат підприємства становить близько 12 тисяч 500 працівників.

Що стосується нового GLC Coupe, то його офіційна презентація відбулася на автосалоні в Женеві (Geneva Motor Show 2016) в березні цього року. Автомобіль отримав систему повного приводу 4-Matic та 9-діапазонну трансмісію 9G-Tronic.


Не пропустіть