Українці просять визнати водійські права між цими двома державами

1

Українці, що проживають у Франції, написали Міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну петицію із проханням вирішити проблему відсутності обопільного визнання водійських прав між Україною та Францією. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на організацію українців Франції «Ukraine Action».

Автори петиції наголошують, що за результатами соціологічного опитування, проведеного під час парламентських виборів, саме це питання є таким, що найбільше турбує українців у Франції, чисельність яких постійно зростає і наразі близька до 50 000.

«Враховуючи ті факти, що водійські посвідчення радянського зразка підлягають обміну на французькі на основі “мовчазної згоди”, і що те саме стосується їх аналогів, виданих Російською Федерацією, ми переконані, що досягнення подібного режиму для України є абсолютно обґрунтованим», — йдеться у зверненні.

«Звертаємось до Вас із проханням надалі вважати питання обопільного визнання водійських прав одним із пріоритетних, зокрема під час Ваших контактів з МВС Франції та передбачити в рамках візиту Міністра внутрішніх справ Франції Бернара Казнева в Україну заходи пов’язані із взаємним визнанням водійських посвідчень», — просять Павла Клімкіна автори петиції.

Підписати її можна тут.


Не пропустіть