Гройсман звернувся до водіїв за допомогою

Водіям необхідно з розумінням ставитися до незручностей, викликаним ремонтними роботами на автодорогах України. Про це заявив прем’єр Володимир Гройсман на позачерговому засіданні уряду.

“З одного боку, вибачте за незручності. А з іншого боку, хочу попросити вас як водіїв: якщо роблять якісно, ​​зупиніться, а не полінуйтеся, підійдіть подякуйте”, – сказав він.

В. Гройсман висловив думку, що водії можуть вести громадський контроль за якістю ремонту автодоріг.

“Якщо ви бачите, що роблять не якісно, ​​зупиніться, зробіть зауваження, повідомте нам про це. Тому що з Києва не всю Україну видно, а вам видніше”, – підкреслив він.

Прем’єр-міністр також зазначив, що особисто ознайомиться зі станом виконання ремонтних робіт на різних автодорогах. Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») в 2016 році направило понад 2 млрд грн. на так званий ямковий та дрібний ремонт доріг.

За даними «Укравтодору», за останні 5 років капітально було відремонтовано всього 2641 км, або 2% авто дорожньої мережі. В Україні, за даними Мінінфраструктури, існує 170 тис. км автодоріг, з них 90% – в безнадійному стані.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Вадим

  Не плохо бы еще указывать КУДА сообщать: е-адрес, телефон или что-то ещею А то получается “на деревню, дедушке”

 • Юрий

  “Якщо ви бачите, що роблять не якісно, ​​зупиніться, зробіть зауваження, повідомте нам про це. Тому що з Києва не всю Україну видно, а вам видніше”
  А підняти свою дупу і перевірити якість ремонту на своєму Майбаху слабо? А то знову відповідальність на водіїв спихнути … Підняв жопу і поїхав по містах і селах …

 • Патріот

  В будівництві не має иакого поняття, як якість. Є поняття – відповідно до ДБН (Державних будівельних норм).
  А якщо роблять, по вашому, “не якісно”, пропоную бити в торець.