Volkswagen і LG навчать автомобілі “спілкуватися” з будинками

0

Німецький концерн і корейський виробник електроніки спільно створять нову електронну платформу для автомобілів.

Зокрема компанії розроблять нову технологію, засновану на сервісі, який буде застосовуватися в автомобілях групи компаній Volkswagen нового покоління.

Як повідомляє Autocar, завдяки новій системі автомобіль зможе спілкуватися з так званими «розумними будинками». Ця функція дозволить водієві дистанційно керувати тими чи іншими системами у власному будинку. Наприклад, автомобіліст зможе включити світло або сигналізацію.

По-друге, Volkswagen і LG розроблять нову платформу, для обміну повідомленнями. Судячи з усього, нова технологія дасть можливість автомобілісту відправляти і отримувати повідомлення, не торкаючись екрану смартфона.
Нарешті, по-третє, обидві компанії розроблять інтерфейс, який дозволить здійснювати всі ці операції «інтуїтивно зрозумілим і безпечним чином».

Подальші подробиці співпраці двох концернів, а також дата презентації нових технологій, не повідомляється. Відзначимо, що в даний час автомобільні компанії активно об’єднуються з представниками Hi-tech-індустрії. З останнього варто відзначити співпрацю BMW з Mobileye.


Не пропустіть