Україну заполонили електромобілі

0

Кількість розмитнених електрокарів збільшилася на 90%

В Україні за січень-травень 2016 було ввезено 822 електромобіля, а це на 12,5% більше, ніж за весь минулий рік. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, пише Electrocars.

В цілому за цей період кількість розмитнених електричних авто збільшилися на 90,8%: з 905 до 1727 штук.

“У нього потрапили, в тому числі, поки не продані електромобілі, крім того, в ньому немає переобладнаних в Україні авто. Однак в Міністерстві внутрішніх справ поки відмовляють в наданні статистики, яка була доступна раніше”, – пише видання.

За словами експертів Electrocars, як і раніше, на першому місці з великим відривом залишається Nissan Leaf.

“Без додаткових пільг і з тим хоча і неоднозначним, але зменшенням акцизів на авто з двигунами внутрішнього згоряння, темпи зростання в цьому році залишаться незмінними. За 2016 ввезуть не більше 2000 електромобілів. На кінець року по нашим дорогам буде їздити близько 2500 авто на електротязі”, – прогнозує CEO Electrocars Олександр Кравцов.

В УКРІНФОРМ відзначають, що, крім того, за січень-травень в Україну було ввезено 7 “інших легкових автомобілів з електричними двигунами” (на відміну від автомобілів тільки з електричними двигунами). Очевидно, маються на увазі підключаються гібридів.


Не пропустіть